Kuchyně

Najděte si kuchyni, která Vám bude vyhovovat. Klasickou nebo moderní?
Zvolte si materiál a barvu a objevte kuchyni, která se bude hodit do Vašeho bytu. více

Akce

Vybavte si domácnost vestavnými spotřebiči SIEMENS a získejte prodlouženou záruku na 5 let. více

Obývací pokoj

Sladíme nábytek do celého interiéru v jednom stylu. Netradiční řešení a využití prostoru.
Buďte originální! více

Vestavěné skříně

Skříň na míru je ideálním řešením. Máte možnost zvolit si praktické uspořádání skříně dle Vašich potřeb, způsob otevírání, barvu a materiál. více

POSTL nábytek, spol. s r.o.

Zahájením výroby v nově postavených prostorách v roce 1990 jsme navázali na rodinnou tradici výroby kuchyní, která se cheap Carolina Panthers jerseys datuje až do roku 1932. Postupem doby se naše cesta posunula směrem ke snaze zařídit celý interiér v jednotném stylu tak, aby kuchyně, jídelna, obývací pokoj či předsíň nebyly různé světy. 

Zařízení interiéru vypovídá o vkusu, cítění a životním stylu člověka, který v něm žije. Samozřejmě, že kulturu bydlení ovlivňují i tradice, konvence či módní trendy. Při navrhování nábytku přistupujeme citlivě k těmto požadavkům tak, abychom naplnili představy zákazníka o jeho bydlení. Respektujeme i individuální požadavky a netradiční řešení. Díky pružnému systému výroby se jim dokážeme rychle přizpůsobit. 

Výrobní kapacity umožňují zajistit i akce většího Carolina Panthers jersey Discounts rozsahu, jako je vybavení bytových domů, penzionů, hotelů, kanceláří, ordinací apod.Spolupracujeme proto s realitními kancelářemi a developery, kterým usnadníme práci včasným zpracováním projektů pro přípojky tak, aby odpovídaly požadavkům pro pozdější instalaci nábytku.

POSTL – nábytek, spol. s r.o. je kompetentní partner pokud jde o design, kvalitu, technické řešení a individuální přístup k zákazníkovi.

Comments are closed.