POSTL nábytek, spol. s r.o.

Zahájením výroby v nově postavených prostorách v roce 1990 jsme navázali na rodinnou tradici výroby kuchyní, která se datuje až do roku 1932. Postupem doby se naše cesta posunula směrem ke snaze zařídit celý interiér v jednotném stylu tak, aby kuchyně, jídelna, obývací pokoj či předsíň nebyly různé světy. 

Zařízení interiéru vypovídá o vkusu, cítění a životním stylu člověka, který v něm žije. Samozřejmě, že kulturu bydlení ovlivňují i tradice, konvence či módní trendy. Při navrhování nábytku přistupujeme citlivě k těmto požadavkům tak, abychom naplnili představy zákazníka o jeho bydlení. Respektujeme i individuální požadavky a netradiční řešení. Díky pružnému systému výroby se jim dokážeme rychle přizpůsobit. 

Výrobní kapacity umožňují zajistit i akce většího rozsahu, jako je vybavení bytových domů, penzionů, hotelů, kanceláří, ordinací apod.Spolupracujeme proto s realitními kancelářemi a developery, kterým usnadníme práci včasným zpracováním projektů pro přípojky tak, aby odpovídaly požadavkům pro pozdější instalaci nábytku.

POSTL – nábytek, spol. s r.o. je kompetentní partner pokud jde o design, kvalitu, technické řešení a individuální přístup k zákazníkovi.